Lokaty oferowane przez Idea Bank

0
158

Lokata Happy i lokata Happy pro w Idea Banku.

Idea Bank jest bankiem jaki w Polsce działa od 1991 roku. Główna siedziba banku znajduje się w Warszawie. Prezesem aktualnie jest Tobiasz Bury. Bank nastawiony jest przede wszystkim na obsługę finansową małych podmiotów gospodarczych. Z oferty skorzystają zarówno mikro jak i makro przedsiębiorstwa, ale w ofercie znajdzie coś dla siebie również klient indywidualny. W ofercie banku można znaleźć wiele ofert kredytów, różne instrumenty finansowe jak również znajdziemy wiele ciekawych propozycji lokat bankowych. Jedną z popularniejszych jest Lokata Happy. Na depozyt możemy wpłacić kwoty od 500 złotych do maksymalnie 10 000 złotych. Okres trwania lokaty może wynosić 2 miesiące. Bank oferuje wówczas oprocentowanie na lokacie równe 4% bez konieczności zakładania konta w banku. Jeden klient może założyć lokatę tylko raz. Klienci mają możliwość otwarcia depozytu przez internet. Jest to oferta przeznaczona tylko dla nowych klientów banku. Czas jaki mamy na opłacenie lokaty wynosi 5 dni. Jeśli lokata nie zostanie opłacona, to nie będzie możliwości ponownego wnioskowania o nią. Lokata Happy może być założona również na okres 3 miesięcy. W takim przypadku oprocentowanie na lokacie jest niższe i równe 3,5% w skali roku. Tutaj również nie musimy zakładać konta, aby móc skorzystać z oferty. W przypadku, kiedy założymy lokatę Happy na okres jednego miesiąca, a mamy taką możliwość, oprocentowanie nominalne będzie jeszcze niższe i równe 3% w skali roku. Kolejną z propozycji jaką przygotował Idea Bank jest Lokata Happy Pro. Możemy ją założyć dysponując kwotami od 10 000 do 25 000 złotych. Lokata Happy Pro jest lokatą na okres 3 miesięcy. Oprocentowanie jakie oferuje nam bank wynosi tutaj 3.5%. Jest to propozycja bez zakładania rachunku oszczędnościowo- rozliczeniowego. Lokatę można założyć tylko raz. Idea Bank daje możliwość otwarcia lokaty happy przez internet bez konieczności wychodzenia z domu. Propozycja jest skierowana tylko dla nowych klientów.

Zobacz także:  Oprocentowanie lokat

Warunki założenia lokaty beztroskiej w Idea Banku.

Lokata Beztroska to kolejna z ofert lokat jakie proponuje nam Idea Bank. Na lokacie można zdeponować środki pieniężne od 500  złotych do maksymalnie 1 000 000 złotych. Zakładając depozyt na okres 3 miesięcy oprocentowanie jakie może nam zaproponować bank będzie równe 2.8% w skali roku. Co ważne lokatę założymy bez zakładania w Idea Banku konta. Można ją otworzyć siedząc wygodnie na kanapie przez internet. Z oferty mogą skorzystać zarówno nowi jak i obecni klienci banku. Klienci, którzy skorzystali już z oferty chwalą sobie możliwość zerwania lokaty bez utraty odsetek. Warto najpierw założyć lokatę Happy, która ma podwyższone oprocentowanie dla nowych klientów. Jest ona bardzo opłacalna.

Lokata na nowe środki w Idea Banku.

Lokata na nowe środki również jest propozycją Idea Banku. Na lokatę możemy wpłacić od 500 do 1 000 000 złotych. Decydując się na założenie lokaty miesięcznej, bank zaoferuje nam oprocentowanie w wysokości 2.05% w skali roku. Nie musimy nawet zakładać w banku konta osobistego, aby móc skorzystać z tej oferty. Co ważne bank daje możliwość założenia lokaty w bardzo wygodny sposób przez internet. Jest to oferta przygotowana przez Idea Bank dla nowych i obecnych klientów. Nowe środki powinny zostać ulokowane na lokacie na koniec dwudziestego dnia miesiąca, który poprzedza miesiąc w jakim faktycznie pieniądze wpłacono na konto. Jest to bardzo ciekawa propozycja lokaty bankowej jaką warto dokładniej sprawdzić.