Najlepsze lokaty w Getin Banku

0
162

Lokata mobilna w Getin Banku.

Lokata Mobilna to pierwsza z propozycji lokaty oferowanej przez Getin Bank. Zakres kwot jakie można ulokować na tą lokatę to przedział od 1 000 do 10 000 złotych. Jest to depozyt jaki można założyć na okres 2 miesięcy z oprocentowaniem nominalnym w wysokości 3% w skali roku. Lokatę można założyć tylko jeden raz. Oferta została przygotowana dla wszystkich klientów banku, którzy posiadają lub założą w nim konto osobiste. Jest możliwość otwarcia lokaty przez aplikację mobilną. Odsetki kapitalizowane są na koniec okresu, a oprocentowanie jest stałe przez cały czas trwania lokaty. Zakładając taką lokatę dwumiesięczną z kwotą 10 000 złotych zysk netto jaki uda się wypracować będzie w wysokości 39,95 złotych.

E-lokaty oferowane przez Getin Bank.

e-Lokata na nowe środki to kolejna oferta tego banku. Jest to lokata na jaką można wpłacić od 500 złotych do nawet 200 000 złotych na okres czterech miesięcy. Lokata oprocentowana jest nominalnie na 2,1% w skali roku. Jest to depozyt jaki możemy założyć bez konieczności zakładania konta w banku. Co ważne ta lokatę również możemy założyć tylko raz. Mogą to zrobić zarówno nowi jak i obecni klienci banku i mogą ją otworzyć przez internet. e-lokata tradycyjna w Getin Banku założona na okres 3 miesięcy oprocentowana będzie na 1,55% w skali roku. Po wpłacie 10 000 złotych zysk netto będzie w wysokości 30,96 złotych. e-Lokatę Tradycyjną założymy dysponując kwotą już od 500 złotych. Możliwość założenia lokaty jest tylko jedna, a mianowicie depozyt można założyć tylko online. Nie ma konieczności zakładania w banku konta osobistego, a z oferty mogą skorzystać zarówno nowi jak i obecni klienci Getin Banku. Oprocentowanie jest stałe, a odsetki kapitalizowane są przez bank na koniec okresu. Jeżeli zerwiemy depozyt przed czasem utracimy wszystkie zgromadzone odsetki.

Zobacz także:  Styczeń 2017 - nadchodzą zmiany w oprocentowaniu lokat

Lokata tradycyjna w Getin Banku.

Lokata Tradycyjna to kolejna propozycja lokaty w Getin Banku. Oprocentowanie nominalne wynosi tutaj 1,45%w skali roku. Jest to lokata trzymiesięczna, na którą jeżeli wpłacimy 10 000 złotych uda nam się osiągnąć zysk netto w wysokości 28,96 złotych. Minimalna kwota potrzebna do założenia tej lokaty to jedyne 500 złotych. Oferta została przygotowana przez bank dla nowych i obecnych klientów, którzy nie muszą zakładać konta osobistego. Lokatę założymy odwiedzając oddział lub wykorzystując bankowość telefoniczną. Kapitalizacja odsetek ma miejsce na koniec okresu, a zerwanie lokaty przed czasem skutkuje całkowitą utratą zgromadzonych na lokacie odsetek.

Lokata Standardowa oprocentowana jest nominalnie na 0,65% w skali roku i jest ono stałe przez cały czas trwania lokaty. Jest to depozyt trzymiesięczny. Wpłacając na niego kwotę 10 000 złotych zysk netto jaki uda nam się na tej lokacie wypracować będzie w wysokości 12,98 złotych. Można ją założyć już od kwoty 500 złotych. Oferta została przygotowana przez Getin Bank zarówno dla nowych jak i obecnych klientów. Można ją założyć w oddziale lub online. Nie ma konieczności zakładania w banku konta, aby móc założyć lokatę. Kapitalizacja odsetek ma miejsc na koniec okresu rozliczeniowego. Konsekwencją zerwania lokaty jest całkowita utrata odsetek. Bezpieczeństwo wkładu na każdą z lokat jakie oferuje Getin Bank daje Gwarancja Bankowego Funduszu Gwarancyjnego (BFG). Lokatę standardową możemy założyć również na okres jednego miesiąca. Oprocentowanie będzie wynosiło wówczas 0,65% w skali roku. Po wpłaceniu na lokatę kwoty 10 000 złotych, zysk netto będzie równy 4,33 złote.