Pożyczka gotówkowa w Citi Banku Handlowym

0
151

Oferta banku Citi Bank Handlowy.

Citi Bank Handlowy ma w swojej ofercie wiele ciekawych produktów bankowych. jednym z nich jest pożyczka gotówkowa. Bank oferuje nam oprocentowanie 5,55% i prowizję 10%, przy pożyczce na 10 000 złotych rozłożonej na 48 miesięcy. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania jest równa 13,65%. Na podstawie wszystkich danych bank naliczy nam ratę miesięczną w wysokości 267,71 złotych. Na takich warunkach pożyczając 10 000 złotych spłacimy 12850,16 zł. Koszta całkowite kredytu jakie przyjdzie nam zapłacić wyniosą 1500 zł, a suma odsetek 1350,16 zł. Bank nie pobiera żadnych opłat za miesięczne prowadzenie rachunku. Można tutaj skorzystać z kredytu do 120 000 złotych z rozłożeniem go na okres 84 miesięcy.

Zalety kredytu w Citi Banku Handlowym.

Zaletą kredytu w Citi Banku Handlowym jest bardzo szybka możliwość uzyskania wstępnej decyzji kredytowej. Można ją otrzymać nawet w przeciągu kilkunastu minut. Nominalne oprocentowanie jest równe 6,46%, zaś prowizja od największej kwoty równa jest 9%. Bank daje możliwość ubezpieczenia kredytu, jednak nie jest to obowiązkowe. Po wysłaniu wniosku o kredyt bardzo szybko doradca banku skontaktuje się z nami. Zaletą kredytu jest możliwość konsolidacji innych kredytów i pożyczek, co ułatwia bez wątpienia ich spłacanie. Można dzięki temu zastąpić kilka rat jedną ratą, którą będzie nam o wiele łatwiej spłacać. Chcąc skorzystać z oferty nie ma konieczności korzystania z innych usług finansowych jakie przygotowuje bank.

Co trzeba zrobić, aby otrzymać kredyt?

Chcąc uzyskać kredyt w tym banku trzeba założyć rachunek. Przy większych kredytach, na większą sumę wymagana jest osoba trzecia, która będzie naszym poręczycielem. Konieczna jest również zgoda współmałżonka. Bank daje możliwość tak zwanych wakacji kredytowych, co oznacza nie płacenie rat przez jakiś czas. Bez problemu można wcześniej spłacić kredyt jak też negocjować oprocentowanie tego kredytu. Oferta na tle innych jest dosyć korzystna i warto zwrócić na nią uwagę. oprocentowanie jest w miarę przystępne, a ilość odsetek nie jest aż tak duża. Co prawda prowizja i koszta dodatkowe mogły by być mniejsze, ale taka jest już uroda kredytów. Zawsze trzeba oddać więcej niż sie pożyczyło.

Zobacz także:  Co warto wiedzieć decydując się na kredyt gotówkowy?