Przegląd lokat bankowych.

0
98

Najlepsze lokaty w T-Usługi Bankowe.

Lokata standardowa w T-Usługi Bankowe.

Lokatę standardową w T-Usługi Bankowe można założyć od minimalnej kwoty 1 000 złotych. Jest to propozycja przygotowana przez bank zarówno dla nowych jak i obecnych klientów, którzy posiadają w banku konto. Można ją założyć online, za pomocą aplikacji mobilnej lub odwiedzając oddział banku. Oprocentowanie na lokacie jest stałe, a odsetki są kapitalizowane na koniec okresu. Dla lokaty na okres 90 dni z wpłatą równą 10 000 złotych, oprocentowanie będzie wynosiła 0,70%. Da nam to zysk netto w wysokości 13,98 złotych. Zrywając lokatę standardową całkowicie utracimy zgromadzone odsetki. W przypadku, kiedy nasze 10 000 złotych wpłacimy na miesięczną lokatę standardową, oprocentowanie jakie zaoferuje nam bank będzie wynosiło 0,3% w skali roku. Da nam to zysk netto w wysokości zaledwie 2 złotych. Nasz wkład na lokacie jest w pełni bezpieczny, gdyż bank należy do grupy banków objętych gwarancją BFG.

Lokaty w Bank of China.

Jedną z lokat jakie oferuje Bank of China jest lokata terminowa. Możemy ją założyć od minimalnej kwoty 5 000 złotych i mogą z niej skorzystać zarówno nowi jak i obecni klienci banku. Założymy ją odwiedzając oddział banku. Jednym z warunków skorzystania z oferty jest założenie w Banku of China konta. Mamy gwarancję stałego oprocentowania na lokacie i kapitalizacji odsetek na koniec okresu. Zrywając przed czasem depozyt klient całkowicie traci odsetki. Wpłacając na lokatę terminową kwotę 10 000 złotych na okres jednego miesiąca, bank zaproponuje nam oprocentowanie w wysokości 1,10% w skali roku. Zysk netto na tej lokacie będzie równy 7,32 złotych. Zakładając tą samą lokatę, ale na okres trzech miesięcy, oprocentowanie wzrośnie do 1,3% w skali roku, a nasz zysk będzie równy 25,96 złotych. Wszystkie wkłady na lokaty w Banku of China objęte są gwarancją wkładu jaką daje Bankowy Fundusz Gwarancyjny.

Zobacz także:  Oszczędzanie to tylko z lokatami

Najlepsze lokaty w Envelo Banku.

Jedną z propozycji Envelo Banku jest Envelo lokata mobilna. Oferta skierowana została do Nowych i obecnych klientów Envelo Banku. Lokatę można założyć od minimalnej kwoty 500 złotych. Można to zrobić za pośrednictwem aplikacji mobilnej. Musimy założyć w banku konto. Oprocentowanie jest stałe z kapitalizacją odsetek na koniec okresu. Konsekwencją zerwania lokaty jest całkowita utrata odsetek. Zakładając lokatę miesięczną z wpłatą 10 000 złotych, bank zaproponuje nam oprocentowanie nominalne w wysokości 1,5% w skali roku. Da nam to zysk netto w wysokości 9,99 złotych. Wkład jaki wniesiemy na lokatę w Envelo Banku objęty jest gwarancją Bankowego Funduszu Gwarancyjnego.

Najlepsze lokaty w Inteligo.

Lokata terminowa jaką oferuje Bank Inteligo skierowana jest do wszystkich klientów banku, którzy założą w nim rachunek oszczędnościowo- rozliczeniowy. Depozyt można założyć już od kwoty 1 000 złotych i co ważne wszystko zrobimy online bez wychodzenia z domu. Odsetki kapitalizowane są miesięcznie. Zrywając lokatę przed terminem wszystkie zgromadzone odsetki niestety, ale utracimy. Zakładając w ramach tej oferty lokatę kwartalną z wpłatą 10 000 złotych, oprocentowanie jakie zaoferuje nam bank będzie wynosiło 0,8% w skali roku. Zysk netto jaki uda nam się wypracować na tej lokacie będzie równy 15,98 złotych. Lokatę terminową w Banku Inteligo możemy założyć również na okres jednego miesiąca. Od naszych 10 000 złotych, przy oprocentowaniu równym 0,7% w skali roku, zarobimy 4,66 złotych. Lokata terminowa w Inteligo jest w pełni bezpiecznym sposobem na oszczędzanie. Nasz wkład objęty jest gwarancją BFG.